Állás

Ha érdekel a sörök, a gasztronómia, a vendéglátás világa és

nem ijedsz meg egy gyorsan fejlődő kisvállalkozásban a napi kihívásokkal szembesülni,

akkor bízd magad a Fehér Nyúlra és lépj be a Nyúl üregébe. (www.fehernyul.hu)

A 2017-ben indult Fehér Nyúl kisüzemi sörfőzde új csapattagját keresi!

Marketing menedzser – Fehér Nyúl Sörfőzde

Elvárások:

  • önállóság, proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség, kapcsolattartás kommunikációs ügynökséggel
  • marketing szemléletű social media ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Feladatok:

  • marketing stratégia támogatása és végrehajtása
  • a Sörfőzde értékeinek, küldetésének ismerete, a fehérnyúlság megfelelő képviselete
  • kommunikációs ügynökségekkel együttműködés, brief-ek megfogalmazása, kampányok tervezése, online és offline megjelenések kivitelezése, visszamérése
  • tartalomgyártás és tartalomgyártókkal való kapcsolattartás
  • marketing anyagok legyártatásával kapcsolatos teendők
  • a hivatalos weboldal és egyéb webes eszközök adminisztrációs feladatai
  • kitelepülések, rendezvények szervezése (ajánlatkérés, tárgyalás), beleértve a külföldi fesztiválokon való megjelenéseket, kapcsolattartást
  • versenytársfigyelés
  • sajtó kapcsolatok
  • együttműködés az értékesítőkkel
  • rendszeres, összesített beszámoló készítése

Előny:

  • tapasztalat magas minőségű élelmiszer vagy/és ital iparágban (sör előny)
  • különböző fogyasztói célcsoportok jellemzőinek, szokásainak alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • sokoldalú kompenzációs csomag
  • élelmiszergyártással, sörfőzéssel kapcsolatos technológiai és elméleti ismeretek elmélyítése
  • rugalmas, a termeléshez igazodó munkaidő

Ha a fentiekben magadra ismertél, az allas@fehernyul.hu email címre küldd el nekünk fényképes önéletrajzod, valamint pár sort arról, hogy miért gondoltad úgy, hogy jelentkezel a meghirdetett munkakörre.